facebook wowfan.cz twitter wowfan.cz youtube wowfan.cz
Nepřihlášen | Registrace
nemeli byste minout

Streameři

zolikoffline
Audonteoffline
Dlouhouchoffline
Angeliusoffline
Menntosoffline
Godswilloffline
Dominicawowoffline
Chesteroffline
Hanzikoffline
«»

Novinky

This Side Upnovinka


Jak jste se mohli dozvědět v jedné z našich předešlých novinek, plněním Archaeology questů lze obdržet achievement This Side Up, který vám odemkne nový Artifact skin. Doposud ale nikdo nevěděl, co tento achievement skrývá za tajemství. O co jde? To se dozvíte v dnešní novince.

Jak jste se už dočetli, za splnění achievementu This Side Up obdržíte nový Artifact skin. Achievement spočívá v získávaní starobylostí z Archaeology questů, kdy jeden quest je dostupný na určitou dobu, poté se objeví nový quest z této série. Přesněji jde o tyto starobylosti:

Jaké tajemství se za tímto achievementem skrývá? Je to jednoduché, obdržený Artifact skin nebyl account-wide, takže si určitě umíte představit, jaký povyk to mezi hráči vyvolalo, když se po splnění achievementu, který dělali šestnáct týdnů, lognuli a zjistili, že skin není account-wide.

Tato informace okamžitě zaplnila Reddit, kde se toto téma okamžitě dostalo na hlavní stránku. Naštěstí Blizzard rychle reagoval a okamžitě celou věc vyřešil. Nyní už je tento skin account-wide, tudíž ho lze využívat na všech postavách, které máte na účtu.

08.12.2016 | 22:02


Týdenní přehled událostínovinka


S příchodem nového týdne jsou dostupné nové questy a eventy. K nalezení je nový World Boss Levantus, spolu s ním bude pro další den k dispozici Na'zak the Fiend.

Levantuse lze nalézt v lokaci Azsuna u Oceanus Cove.

Levantus je jedním z jedenácti World Bossů v Legionu, získat z něj lze:
Levantus je součástí achievementu Unleashed Monstrosities a zároveň součástí questu Terror of the Deep, kdy je vaším úkolem Levantuse zabít.
Shamani mají šanci získat The Warmace of Shirvailah s Artifact Knowledge úrovní 4 nebo vyšší.

Informace o Na'zakovi naleznete v této novince.


Battleground BuffTento týden obdržíte buff s názvem Sign of Battle, který zvýší počet získaných honorů z battlegroundů o 50%.
Rozhodně nezapomeňte na bonus event quest od Archmage Timeara, který se nachází v Dalaranu. Od něj za zmíněný quest získáte Glory of the Melee, Badge of Honor a 5 Marks of Honor. K získání odměny stačí vyhrát 4 battlegroundy.


Insurrection – Nová quest sérieK dispozici je další quest série s názvem Elisande's Retort, která je další částí achievementu Insurrection. Za splnění této quest série obdržíte Ley-Syphoner's Focus.


Archaeology – Nová quest sérieMáme tu novou questovou sérii, která bude dostupná dva týdny. Přesněji jde o quest Unspeakable Power. Po splnění série questů obdržíte 805 ilvl Bind on Account relic.
Splnění této série se započítává do achievementu This Side Up, za splnění zmíněného achievementu obdržíte nový Artifact skin.

Naposledy upravil/a Bellatrix 08.12.2016 v 16:29:18.


07.12.2016 | 17:00

Call of the Scarabvložte popis obrázku

Dnes si můžete na PTR zkusit jedinečný event s názvem Call of the Scarab. O co přesně půjde? To se dozvíte v dnešní novince.

Call of the Scarab je event, který nám má připomenout velkolepou událost, přesněji úder do Scarab Gongu a následné nezapomenutelné otevření bran Ahn'Qiraj. Reprezentujte svou frakci sbíráním surovin a zabíjením Twilight a Qiraji jednotek. Frakce, která vyhraje, bude do konce roku zvěčněna formou bannerů u gongu.

Hráči mají za úkol za pomoci summonu Abyssalů a unikátních World Questů sbírat Alliance Qiraji Commendation a Horde Qiraji Commendation, podle toho, k jaké frakci patří.

U World Questů půjde zejména o aktivity jako:
 • Zabíjení Templars u Wind Stones
 • Zabití Osirran the Unscared
 • Zabití C'thuna v Temple of Ahn'Qiraj
 • Sbírání Silithyst
 • Zabíjení mobů jako Colossus of Ashi

Frakce, která získá víc Commendations, vyhraje event.

Hodláte se zúčastnit? Dejte nám vědět do komentářů, co si o novém eventu myslíte.

Naposledy upravil/a Bellatrix 07.12.2016 v 09:52:30.


06.12.2016 | 20:30


eSport monitor s 240 Hz přináší nový pohled na plynulost!Člověk by řekl, že zobrazovaný obraz na displeji nikdy nemůže dosáhnout tak realistické plynulosti. Opak je však pravdou a leckdy se dokonce může zdát, že je koukavější než skutečnost. Obrovský krok kupředu pak znamená hardwarové vylepšení monitoru, které přináší přirozenou obnovovací frekvenci 240 Hz.

Můžete namítat, že 240Hz monitory na trhu již představili různí výrobci a to už několik měsíců zpět. Do určité míry máte pravdu, ale fakticky platí „není 240 Hz jako 240 Hz“. Staré modely resp. výrobci, chlubící se touto hodnotou zpravidla využívali softwarové zvýšení obnovovací frekvence, kdy standardní počet uměle zdvojnásobili. Monitor ZOWIE by BenQ XL2540 ve svém nitru ukrývá hardware umožňující využívat přirozenou obnovovací frekvenci 240 Hz a tím revolučně změnit pohled na plynulost ve hrách zejména typu FPS, kde záleží doslova na každém zobrazeném snímku v co nejkratším čase.

>>Pokračovat na článek<<06.12.2016 | 18:22

Patch 7.1.5 - Testování malých herních událostíPatch 7.1.5 - Testování malých herních událostí

V aktualizaci 7.1.5 se objeví nové menší události, které se budou věnovat významných herním eventům, jako je například otevření bran do Ahn’Qiraj. Blizzard chce samozřejmě vše vyzkoušet a pořádně otestovat. Přeci jen se tyto události objeví jednou ročně a byla by škoda, kdyby hned napoprvé nefungovaly tak, jak bylo zamýšleno.

Pokud tedy máte v průběhu následujících tří týdnů čas, rozhodně neváhejte a připojte se k ostatním hráčům, kteří na PTR serverech budou tyto události testovat. Jde celkově o osmnáct testovacích dnů, ve kterých hráči vyzkouší devět menších událostí – každá se bude zkoušet dvakrát.

A kdy se co bude testovat? Blizzard připravil ve vyjádření seznam včetně dat. Pokud se zapojíte do testování, rozhodně neváhejte a napište nám, jaké to bylo! Blizzard také žádá všechny hráče, kteří se testování zúčastní, aby vyjádřili své pocity ve feedback tématech na oficiálním fóru hry.
 • 6. prosince – Call of the Scarab
 • 7. prosince – Kirin Torn Tavern Crawl
 • 8. prosince – Love is in the Air
 • 9. prosince – Hatching of the Hippogryphs
 • 10. prosince – Match of the Tadpoles
 • 11. prosince – Volunteer Guard Day
 • 12. prosince – Spring Balloon Festival
 • 13. prosince – Glowcap Festival
 • 14. prosince – Un’goro Madness
 • 15. prosince – Call of the Scarab
 • 16. prosince – Kirin Torn Tavern Crawl
 • 17. prosince – Love is in the Air
 • 18. prosince – Hatching of the Hippogryphs
 • 19. prosince – Match of the Tadpoles
 • 20. prosince – Volunteer Guard Day
 • 21. prosince – Spring Balloon Festival
 • 22. prosince – Glowcap Festival
 • 23. prosince – Un’goro Madness


Naposledy upravil/a Bellatrix 06.12.2016 v 17:23:40.


06.12.2016 | 13:46


Nostalrius - Databáze spojeny, otestovány a připraveny!Nostalrius

Celá kauza Nostalrius se začala opět hýbat po BlizzConu, kde nepadlo ani slovo o tom, zda bude Blizzard investovat své peníze, čas a sílu do „znovuzrození“ World of Warcraft v podobě legacy serverů. Kauzu samozřejmě již delší dobu sledujeme a osobně třeba pozoruji, že je mnoho odpůrců, ale také příznivců, kteří by rádi legacy servery viděli.

Zástupci serveru Nostalrius slíbili, že poskytnou svou databázi serveru Elysium, který funguje již nějaký ten pátek a těší se velké oblibě. Po relativně dlouhé odmlce a vývoji proběhlo několik stress testů, které otestovaly stabilitu a odezvu serverů. Do posledního testu se dle všeho zapojilo více než 10 tisíc hráčů, což je mnohem více, než to, co zvládaly oficiální servery v minulosti.


Tarren Mill v průběhu stress testu.

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Znovuspuštění serverů, tedy Nostalrius PvE a Nostalrius PvP, je naplánováno na 17. prosince v 18:00! Pokud jste tedy měli na serverech jakékoli postavy, budou opět dostupné.

Osobně očekávám nějakou reakci Blizzardu. Přeci jen už mnohé servery zavřeli, některé vlastníky těchto privátních serverů dohnali právníci Blizzardu až k soudu a zatím se nestalo, že by Blizzard jakýkoli spor prohrál.

Jak jste na tom vy? Chystáte se 17. prosince spustit klienta původní hry a zkusit si, jak rozdílné bylo legacy WoW?Naposledy upravil/a Bellatrix 06.12.2016 v 12:32:01.


06.12.2016 | 10:54


Zobrazuji novinky 1 - 6
[1]  2  3  4  5  ...  786