Hra o trůny – Sledujte 7. sérii nebo si zahrajte skvělé hry

Hra o trůny je v současnosti jedním z nejoblíbenějších seriálů na světě a pravděpodobně se nenajde nikdo, kdo by o něm alespoň neslyšel. Fanouškům jistě neuniklo, že minulý týden začala 7. série Game of Thrones (recenze 1. dílu zde), která je podle oficiálních zdrojů sérií předposlední. Opravdu je na co se těšit, protože Zima konečně přišla a díky tomu, že seriál již příběhově předběhl knihy, ze kterých vychází, ani ti nejsečtělejší nevědí, kam přesně se budou příběhy oblíbených i nenáviděných postav odvíjet.

 

Kde sledovat seriál Game of Thrones online se dozvíte zde

 

Knihy i seriál jsou tak nepředvídatelné a opravdu každá postava se může téměř kdykoliv rozloučit se životem. Umírání i těch nejhlavnějších postav je tak časté, že se dokonce v nejrůznějších sázkových kancelářích objevila možnost si vsadit, kdo ve Hře o trůny letos zemře.

 

Čekání na nové série, ale i týdenní prodlevy mezi jednotlivými epizodami, jsou někdy úmorné, ale Hra o trůny nejsou jen seriál a knihy, ale také nejrůznější hry, které rozšíří historii postav a zabaví vás, než konečně v pondělí vyjde nový díl.

Příběhem napěchovaná hra Game of Thrones

V roce 2014 vyšla pod taktovkou Telltale Games (zodpovědné například za vynikající herní sérii The Walking Dead) epizodická hra, nebo spíše herní seriál, Game of Thrones, která sice nezabodovala hratelností, ovšem o té vlastně ani nebyla. Hlavní jsou příběhy postav, o kterých se dozvíme zase něco nového a díky dabingu seriálových herců je zážitek ještě o něco intenzivnější. Hra se nedrží knih, respektive seriálu Game of Thrones, za každou cenu zuby nehty, a spíše se občas s příběhem prolne, než že by ho pouze neoriginálně kopírovala.

 

Hra nenabízí divokou hratelnost a spíše se rozhodujete, co má daná postava v situaci udělat. Podle jednoho nebo i více rozhodnutí se může příběh ubírat velmi různými směry. Nouze není o emotivní a vypjatá rozhodnutí, která vám rozhodně nedají spát. Zapomeňte na to, že by jedno rozhodnutí bylo správné a druhé špatné. Na černobílost se opravdu nehraje a rozhodně to motivuje k opakovanému hraní, díky kterým se dozvíte co by kdyby. Hru dohrajete zhruba za 10 hodin a fanoušci by si jí rozhodně neměli nechat ujít.

Netradiční zábava zdarma – hrací automat Game of Thrones

Přestože se nejedná o zrovna klasickou hru, je také dost dobře možné, že při čekání na další epizody seriálu pomůže ze všech nejvíce. Automat Game of Thrones je licencovaný přímo od tvůrců, takže najdete jak klipy přímo ze seriálu, tak epickou hudbu ze soundtracku. Hrát je možné naprosto zdarma, takže i tato netradiční hra může opravdu zabavit.

 

Hrací automaty obecně jsou s příchodem do online prostředí stále nápaditější a nejedná se jen o „bedny z hospody“, ale o atmosférické a licencované hry plné různých bonusů a speciálních funkcí. Při hře o peníze na nich rozhodně nikdo nebude dlouhodobě vydělávat, ale stejnou zábavu si lze užít také při hře zdarma. Nejedná se pouze o žádné osekané demo, ale o plnohodnotný zážitek, při kterém pouze nelze nic vyhrát. Pokud si chcete hraní vyzkoušet, doporučit můžeme různé bonusy, jako třeba 50 Free Spinů od online casina Fortuna Vegas. S těmi hrajete zdarma, ale výhry jsou vaše.

 

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tento článek je placenou reklamou

djmetla
Patrik Hoffmann

djmetla je autorem 1114 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.