
Máme tu dneska další várku zajímavých modelů. Většina jsou sice předělávky již známých kreatur, ale i tak je zajímavé je vidět v několika barevných verzích. Zajímat vás určitě bude nejvíc model Gul'dana nebo záhadné bytosti Nhallish (ta fialová void příšerka).

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.






Diskuze
JimmyWoD 09.08.2014 10:13
Jojo, teď jak vyšel comics Gul'dan and the Stranger, tak tam můžete vidět, že má černý vousy a když se začne měnit, tak mu zešednouMordecay 08.08.2014 15:24
Nhallish je void príšerka a nie OG.Ten OG v Shadowmoon, čo sa ho pokúšali vyvolať arakkoa, tak o ňom je známe, že nie je jeden zo Starých Bohov uväznených v Azerothe a tí arakkoa sú bývalí vyznávači boha Sethe, ktorý sa objaví vo WoD. Osobne dúfam, že sa ten OG vo WoD neukáže... už ich bolo dosťMuradin 08.08.2014 15:18
Tak to je pravděpodobně placeholder.Né to je void stvoření, které vyvolal Ner'zhul.Petanurban 08.08.2014 15:12
Nhallish? Že by jsme se dozvěděli něco nového o OG v Shadowmoon Valley?
Petanurban 08.08.2014 15:08
Gul'dan je super, a ta hůl je fakt Ner'zhulova. Sakra doufám, že jeho model ještě změní.
EnJay 08.08.2014 13:49
No já si nemůžu pomoct ale já v něm vidím zerg/protoss hybrida z SC 2 ale jo modely jsou pěknýMuradin 07.08.2014 15:59
Gul'dan je naprosto úžasný! Přesně takhle jsem si ho představoval. Doufám, že nějak takhle bude vypadat i ve filmu. Jen zatím používá model Ner'zhulovi hole bylo by zajímavé kdyby mu ji ukradl Nhallish vypadá moc zajímavě.
Fel magie tomu možná pomohla navíc to, že je (byl) učeň neznamená, že musí být mladší hned o generaci. Pak to může být jen zdání třeba mu věk přehánějí ty vousy a pak to jak je zakrslý a nahrbený nebo naopak Ner'zhul může jen vypadat mladě.Azgraloth 07.08.2014 15:15
byl ale i tak musíš brát že je zprzněný fel magií takže se pomalu divím že se nerozkládáMopedko 07.08.2014 09:19
Já jsme myslel že byl Gul'dan o dost mladší. Alespoň podle knihy Zrod hordy. Vím že se ty knihy musí brát s rezervou, ale on byl Ner'zhulův učeň ne?
Azgraloth 07.08.2014 01:11
gul'dan je musím říct jeden z nejpovedenějších warlordů
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit senebo
Zaregistrovat nový účet