World boss z Warlords of Draenor zabit... skoro...

http://wowfan.cz//pic/news/wowfan-news2
Dnes se společně podíváme na jedno video z beta realmů Warlords of Draenor. Tamní šťastlivci totiž objevili místo, kde se spawnuje rare world boss - Echidna. Ta získala své jméno z řecké mytologie podle stvoření, které je napůl ženou a napůl hadem. Nazývá se také "Matka všech příšer", jelikož dala život mnohým jiným a známějším monstrům, jako je Cerberus (tříhlavý pekelný pes hlídající podsvětí) nebo Hydře (zrůda s hadím tělem a devíti hlavami). Ve hře má podobu mírně updatované hydry, ovšem je otázkou, zda se nejedná pouze o prozatímní model a nečeká ji další "facelift". O jejích abilitách toho zatím také není moc známo - v dungeon journalu zatím své místo nemá, ovšem na níže přiloženém videu si některé z nich můžete prohlédnout. Echidna se spawnuje v oceánu na rozmezí Shadowmoon Valley a Spires od Arak, kde si na ní počkalo přes 200 beta testerů. Boj s ní trval přes 45 minut, konal se na poměrně velké ploše mapy a mnoho hrdinů mnohokrát padlo. Jak celý souboj dopadl, se už ale podívejte sami: [video]w4AjXjChlIc[/video] Jak je vidět, ani život beta testerů není snadný a přináší trpké výsledky. Co na předběžnou verzi bosse říkáte? A jak se vám líbili world bossové v Mists of Pandaria? Preferujete tento styl bossů ve světě nebo jste měli raději malé raidy, jako byl Baradin Hold nebo Vault of Archavon?

Naposledy upravil/a Astra 06.07.2014 v 10:10:30.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

adsamcik 05.07.2014 19:15

Pamatuju si na 2 věci, když se vraždil sha s levelem 87-89 to byla sranda a pak ještě králík na Darkmoon ještě na kata, tam bylo teprve mrtvol Když byl připravenej pro pandarii, ale šel k zemi!

Draculla 05.07.2014 18:03

Tohto kitovala i naša grupa, škoda že keď mal 3% tak všetci dostali DC

Muradin 05.07.2014 15:04

Já jsem určitě pro World Bosse dělají svět realističtější a dobře vypadají, je pravda, že se hůř balancují a kolikrát jsou tedy moc lehký nebo naopak. Navíc již zmíněné raidy byly víceméně o ničem.

kritik 05.07.2014 03:51

uz ve vanille byla onyxia a world bossove ale nedalo se to srovnavat, onyx byla farma ale ty wb skoro porad zabava a adrenalin, v mop to byl moc faceroll (snad krome prvni verze oondasty) nakonec to bylo jedno jestli voa nebo mop wb style oboji nuda, ale tohle video me pripomelo co me kdysi ve wow tak bavilo clovek uz to skoro zapomene, ve wotlk a cata nebylo nic venku vsechno v instancich, tohle je asi lepsi at je apson neco outdoor, v instancich staci klasicky raidy, vsechno tam byt nemusi.

KiroNet 05.07.2014 02:41

V Raidech nebyl resskill prevazujici frakce. Ale world bossove se mi libej vic.

exomak 05.07.2014 02:05

Ah tohle ukazoval i Nobbel

cerberos 05.07.2014 01:51

World bossové jsou pro mě lepší,i když takový Vault Archavon nebyl k zahození,ale s world boss se bojovalo na volném prostředí,když si vzpomenu na Kazzaka a ostatní jojo...

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet