The Guild - seriál

The Guild

The Guild je komediální seriál, který vypráví osudy guildy The Knights of Good a jejich členů v online i offline MMO hry. V hlavní roli se představuje Felicia Day jako Codex. Herečku můžete znát třeba ze seriálů jako Buffy - přemožitelka upírů či Dr. Horrible's Sing-Along Blog. Hlavní představitelka je hráčkou World of Warcraft a proto se rozhodla i začít točit tento amatérský seriál.

Sledovat jej můžete na DVD, oficiálních stránkách nebo nyní u nás. Na serveru www.videacesky.cz jej překládá dvojice Zoidy a scr00chy. Díky nim si seriál můžete vychutnat i s českými titulky.

Další místo kde jej můžete sledovat jsou neoficiální stránky pod vedením George - http://the-guild.cekuj.net. Najdete zde zatím všechny 3 přeložené série, fotky a něco málo i o historii.

[odstavec]

Navigace

[odstavec]

Nechceš chodit s mým avatarem?

Klip k seriálu The Guild byl natočen klip - Do You Wanna Date My Avatar. Písnička je docela chytlavá a fanouškům seriálu se bude zajisté líbit.

[odstavec]

Rozhovor s Feliciou Day o The Guild

Rozhovor s Felicii Day (představitelka Codex) a Sandeep Parikh (představidelem Zaboo) byl natočen před posledním dílem první řady. V rozhovoru je popisován vznik seriálu apod. Fanoušek by tento rozhovor neměl minout.

[odstavec]

1. řada

The Guild

Codex dochází, že by měla omezit své online hraní. Při rozhovoru s guildou, ale celé guildě dojde, že jim chybí Zaboo. Ten je offline již několik dní. V tom momentu u Codex zazvoní zvonek, otevře a za dveřmi je...

[odstavec]

Upoutávka na druhou řadu

Pokud jste dokoukali první řadu, můžete se kouknout na upoutávku druhé řady seriálu.

[odstavec]

2. řada

The Guild

Setkání guildy mělo velké následky hlavně pro Codex. Jak se ukázalo, Zabooova matka je realitní právník, zaujatý vůči Codex. A tak ji nechala vystěhovat. Zaboo ji doprovázel...

[odstavec]

Upoutávka na třetí řadu

Upoutávka na třetí řadu, kde se naše guilda s konkurenční guildou, kterou vede herec William Wheaton.

[odstavec]

Halloweenský speciál

Speciál k třetí řadě, kde se naše guilda vydala koledovat. Původně měli utužovat guildovná vztahy, ale nakonec se rozhodli rozdělit. Ale stejně se nakonec potkali na jednom místě.

[odstavec]

3. řada

The Guild

Na konci druhé řady jsme mohli na nečekané párty u Codex být svědky "hroucení" guildy a Codex dostala kopačky (2x). Naštěstí je tu jedna pozitivní věc. Vychází nový datadisk a členové guildy se vydávají před obchod s hrami, kde čekají na otevření. Tam, ale potkávají konkurenční guildu...

[odstavec]

Felicia Day na Streamy Awards 2010

Záběry z předávání cen Streamy Awards 2010, kde naše známá Felicia Day z The Guild vyhrála cenu v kategorii nejlepší herečka v komediálním web seriálu.

[odstavec]

Nepovedené záběry ze 3. série

První část sestřihu nepovedených scén ze třetí série The Guild. Po Festivalu Fantazie měla vyjít další část, ale ta je v nedohlednu.

[odstavec]

Píseň 3. řady

Video, které stručně shrnuje děj 3. řady. Píseň vytvořili autoři, který stojí za na YouTube velice populárním seriálem Auto-Tune the News, který letos vyhrál Streamy Award v kategorii Nejlepší zpravodajský nebo politický seriál. Vše spočívá v tom, že tvůrci sestříhají různé výroky a rozhovory ze zpráv a nejrůznějších pořadů, trochu "poladí" zvuk a vytvoří z toho píseň.

[odstavec]

Upoutávka na čtvrtou řadu The Guild

Upoutávka na 4. řadu The Guild Vám stručně nastíní, o čem bude následující série. Se čtvrtou sérií nachází také malá změna. Tentokrát se nebudou díly uveřejňovat 2x týdně, ale pouze jednou. Aspoň se budete na seriál více těšit. :)

[odstavec]

Game On (Jen pař)

Po klipu Do You Wanna Date My Avatar přichází autoři seriálu The Guild s dalším. Tentokrát nese název Game On. Klip byl představen na letošním ComicConu v rámci linie The Guild a podle všeho se náš oblíbený seriál líbil více než jiné seriály. Klip má Indický nádech a působí propracovanějším dojmem, než jeho předchůdce. To ovšem neznamená, že by první klip byl nějaký méněcenný, právě naopak. Každopádně doufám, že se Vám píseň zalíbí, každopádně se nemůže líbit všem. :)

[odstavec]

4. řada

The Guild

Konec třetí řady nebyl o nic méně napínavější, než konec druhé řady, ba naopak. Naše guilda vyhrála souboj s Osou Anarchie a Codex se tak trochu zapletla s jejich šéfem...

[odstavec]Naposledy upravil/a Snake Plisken 30.11.2010 v 22:41:37.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Mordecay 22.05.2011 20:53

Guild 5 séria... bude? http://www.youtube.com/watch?v=p5j1feaawtU

VailenCZ 16.09.2010 21:33

no kooooooooooonečně Ne sem rád, že jsi to sem dal Ale už jsem nevydržel a pustil si je na videacesky.cz

Snake Plisken 15.09.2010 21:11

Dobrá pánové a dámy, už jdu na to. Omlouvám se.

furrymare 15.09.2010 18:20

kdyz uz vyjde cela 4 řada na strance videacesky.cz je zatim 8. dil a na jedne strance semjeste videl 9 kde tonemelo titulky

VailenCZ 10.09.2010 21:29

ehm ehmmm....

Wrent 01.09.2010 12:44

VailenCZ
Tak to pak jo Ale abych pravdu rekl, nejakou takovouhle odpoved sem cekal
Elle se na to stejně prý brzo mrkne.

VailenCZ 01.09.2010 12:05

Tak to pak jo Ale abych pravdu rekl, nejakou takovouhle odpoved sem cekal

Wrent 31.08.2010 00:25

VailenCZ
Hmmm abych to nevzal zpet... Clovek vas chvli nehlida a hned mate dvoudilovej zkluz! No to se dela tohleto???
Snake je na dovolené a nejspíš mu nikdo z nás nechce fušovat do řemesla.

VailenCZ 30.08.2010 23:24

Hmmm abych to nevzal zpet... Clovek vas chvli nehlida a hned mate dvoudilovej zkluz! No to se dela tohleto???

VailenCZ 23.08.2010 22:53

Snake Plisken
Ano, máš pravdu, zanedbal jsem tuto sekci. Pokusím se to zítra dopoledne napravit a vše doplnit.
Tak hlavně že se to dalo do pořádku Zatim sem se teda díval na videacesky.cz, ale tady je to prostě lepší

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet