Jak začít hrát

  jak začít    guide   

Jak se připojit na Officiální servery

  1. Jděte na stránky battle.net. Pokud již máte jiné zaregistrované jiné blizzard hry a máte již Battle.net account, můžete následující krok přeskočit.
  2. Leží před vámi několik kroků elektronické registrace. Vyberte Vaši zemi, zadejte datum narození, přečtěte si podmínky. Vyplňte požadované údaje (zvolte bezpečné heslo) a pokračujte v registraci.
  3. Klikněte na Shop a poté na ikonku World of Warcraft.
  4. V záložce Recommended for You najděte World of Warcraft: Subscription.
  5. Vyberte si, jestli chcete peníze strhávat z účtu každý měsíc, 3 měsíce či každého půl roku a vyberte preferovanou možnost platby.
  6. Až vám dojde e-mail, Váš herní účet je vytvořený a můžete začít hrát. Díky subscription byste měli mít přístup ke všem datadiskům včetně Legionu.
  7. Vše ohledně platby můžete upravit na battle.net pomocí sekce MANAGE ACCOUNT.
  8. Pokud budete chtít upgradovat váš účet na Battle for Azeroth, v sekci MANAGE ACCOUNT budete mít po příhlášení UPGRADE MY ACCOUNT. Vložíte klíč, který získáte digitálně, pokud si datadisk koupíte přes internet. Pokud si koupíte fyzickou kopii, klíč naleznete někde uvnitř krabice.
  9. Ke hraní doporučujeme stáhnout si Battle.net Battle.net App aplikaci, kterou najdete na pravé straně ve svém menu a pouze kliknete na tlačítko Download Clients.

 

Často kladené otázky

Otázka: Strhává mi to peníze, i když nehraju?
Odpověď: Ano, platí se za celý měsíc, je jedno jestli hrajete týden nebo 30 dní.

Otázka: Můžu nejdřív využít měsíc hraní zdarma a až pak začít platit?
Odpověď: Ano, ale musíte si vytvořit účet alespoň pro hraní na základním WoW a již zadat nějakou platbu.

Otázka: Lze s hraním na určitou dobu přestat?
Odpověď: Ano, pokud přestane platit, váš účet se zmrazí. Účet můžete opět odmrazit platbou. Při delší neaktivitě vám Blizzard navíc občas nabídne například 7 dní hraní zdarma. 

 

Manuál pro začínající hráče i rady pro pokročilé

Úspěšně jste si vytvořili account a nevíte jak dál? Poté si přečtěte tento článek, kde se dozvíte spoustu užitečných informací!


ZOBRAZIT ČLÁNEK


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Snake Plisken 04.11.2009 17:42

Dotaz: lze přejít z neofika na ofiko se zachováním alespon postav s lvl ( jedná o blizlike server a ne o funko) předem dík za odpověd

Snake Plisken 03.11.2009 19:18

Můžu nejdřív využít měsíc hraní zdarma a až pak začít platit?
tady si dovolim opovnovat... mesic free mate ihned po vlozeni cd keye. Od te chvile vam zacina free mesic. ALE muzete k tomu mesici jeste ziskat dalsich 10 dni... A to tak ze jsi nejprve zalozite 10 denni trial, ktery treba den na to aktivujete cdkeye. Zustane vam 10 dni z trialu a mesic k tomu. A kdyz to mate aktivovane, muzete uz normalne obchodovat i kdyz se pise ze ucet bezi jesten a tom trialu.

Wrent 28.10.2009 10:54

Hru si můžeš stáhnout tady http://wow.herniweb.cz/clanky/stazeni-world-of-warcraft/1/

Wrent 28.10.2009 10:47

jak s to stahoje

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet