League of Legends: Jak se hrálo play-off Mid-Season…

  Mid-Season    Invitational    2017   

Ze šesti týmů v základní skupině zbyly po pěti dnech tvrdých bojů pouze čtyři, které postoupily do závěrečných bojů play-off Mid-Season Invitational 2017. Prestižní turnaj ve hře League of Legends nabízí kromě slávy i pohádkovou finanční odměnu. Také se jedná o skvělou příležitost pro kurzové sázkaře, kteří si mohou na e-sportovní turnaje, a samozřejmě i na MSI 2017 vsadit.

 

Předminulý týden si na své museli přijít snad všichni fanoušci League of Legends. Jednatřicet zápasů rozložených do pěti hracích dnů, ve kterých se střetli ti nejlepší profesionální hráči z celého světa. Ti se pak utkali o cennou trofej a pořádnou porci amerických dolarů.

Tipy na výsledky zdarma, ale také analýzu zápasů MSI 2017 najdete na Bet-Arena.cz.

Cesta na MSI 2017

Pozvánku dostalo pouze třináct vítězů svých regionů.  Týmy Jižní Koreje, Evropy a Číny jsou nasazeny do šestičlenné základní skupiny. Zbylá desítka se musí na závěrečný turnaj probojovat přes předkola. Na konci play-in fáze zůstanou pouze tři postupující, kteří se přidají k nasazeným týmům v základní skupině.  Celkové složení základní skupiny bylo následující:

 

Nasazené týmy:

  • SK Telecom T1 – Jižní Korea
  • Team WE – Čína
  • G2 Esports  – Evropa

Kvalifikanti:

  • Team SoloMid – Severní Amerika
  • Flash Wolves – Taiwan, Honkong, Macao
  • Gigabyte Marines – Jihovýchodní Asie

Co si vítězové i kvalifikanti z MSI odvezli

Mid-Season Invitational je tradičně štědře honorován. Celkové ceny, které si rozdělí všech třináct pozvaných týmů, se skládají z $250,000 + 25% tržeb za skiny Conqueror. Balíček si může kdokoliv zakoupit v herním klientovi. Dohromady se tak zatím jedná o částku více než 1,7 milionu dolarů. Skiny půjde zakoupit až do 24. května, takže parádní odměna ještě o něco naroste. Peníze se dělily klasickou výplatní strukturou. Vítěz dostane 40%, druhý tým 20%, třetí a čtvrtý 10%, pátý a šestý 5%, atd.

 

Aktuální ročník MSI hostí slunná Brazílie. Play-in fáze se odehrálo v Sao Paolu a základní skupina společně s play-off proběhlo v olympijské hale v Rio de Janeiru. Město je známé především díky každoročně největšímu karnevalu na světě, a také proslulé pláži Copacabana.

Analýza zápasů a skvělé tipy na vsazení

E-sportovní turnaje jsou vždy skvělou příležitostí pro to si přivydělat, i když třeba nejste progamer. Pokud se vyznáte v herní scéně a máte o hrách přehled, tak může být sázení přímo pro vás.

 

Kromě toho se můžete podělit i s nejpřátelštější sázkařskou komunitou, a také profesionálními sázkaři, kteří poradí, pomohou a ukážou, jak si sázením přivydělat. Jestli hledáte tipy dalších sázkařů, nebo velmi zajímavé kurzy, nechte se inspirovat analýzou zápasů na Bet-Arena.cz.

o0w22s1kkp_0c47fb2590251f2455f3c1882fbdb4c2e9cae88f_1495516367_6288.jpg

Základní skupina MSI 2017

Největšími favority na postup byli bezpochyby obhájci titulu a světoví šampioni z Jižní Koreje - SK Telecom T1. Tým ještě více vyzrál a rovněž příchod „Huniho“ byl jednoznačným krokem vpřed. SKT nakonec po pěti dnech bezpečně postoupili s bilancí 8-2 z prvního místa.

 

Na druhé místo se probojovali čínští Team WE se skóre 7-3, kteří si v posledním zápase skupiny notně zvedli sebevědomí, když dokázali porazit úřadující šampiony z SK Telecom.

 

Třetí místo obsadili Evropané z G2 Esportsse čtyřmi výhrami a šesti porážkami, kterým se skupina příliš nevyvedla. Obvzláště hráči s nickem „Trick“ se na MSI prozatím příliš nedaří. „Trick“ má navíc druhý nejhorší poměr mezi zabitím, smrtí a asistencí ze všech účastníků v Riu.

 

O poslední postupové místo nakonec svedli přímý souboj celky Team SoloMid a Flash Wolves. Zápas hodně ovlivnily podivnézákazy hrdinů ve druhém kole od TSM. Flash Wolves nakonec dokázali využít lepší synergie a i díky galapředstavení „Maplea“, který se podílel na jedenácti zabitích, po zásluze postoupit.

Play-off aneb obhájce titulu vs. jejich přemožitelé ve skupině

Semifinálové dvojce slibovaly opravdu zajímavou podívanou. Obhájce titulu SK Telecom T1, který postoupil z prvního místa, narazí na překvapení  letošního ročníku tým Flash Wolves. FW byli jednoznační outsideři, ale v základní skupině se jim podařil husarský kousek v podobě nečekané výhry právě nad SKT. V samotném semifinále ovšem své soupeře již překvapit nedokázali a do grand finále se dostali jednoznační favorité z SKT velmi jednoznačnou výhrou 3:0.

 

Druhé semifinále nebylo tak jednoznačné a střetly se týmy Team WE a G2 Esports. TW dokázalo ve skupině dvakrát svého evropského soupeře porazit, a proto byli v souboji favoritem. G2 se ovšem ze svých chyb poučili a své soupeře dokázali v semifinále vyřadit poměrem 3:1 a postoupit k závěrečnému boji proti SKT.

 

V samotném finále se očekávala výhra právě týmu SK Telecom T1, který opravdu dominoval po celý turnaj. Žádné závažné drama se neudálo, a i když G2 dokázali uhrát jednu mapu, poměr 3:1 pro SKT vyznívá jednoznačně.

 

Všechny zápasy byly velmi výživné a sledovat jejich záznam můžete přímo zde.

Chcete se odreagovat zdarma nebo i vyhrát? Vyzkoušejte online casina

Online casina nejsou továrnou na peníze, ať už kdokoliv tvrdí cokoliv. Jedno se jim ale upřít nedá – je v nich prostě zábava a hráči se příjemně zrelaxují po náročném dnu. Není ani potřeba hrát o peníze, protože hry jsou k dispozici hráčům i zcela zdarma a bez registrace.

 

Her je opravdu spousta a i když třeba teď nechcete do hracích automatů nikdy vložit ani korunu, tak rozhodně nemusíte. Opravdu to jde i zdarma, i když jen o hrací peníze, tedy vlastně o sirky bez jakékoliv hodnoty.

 

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tento článek je placenou reklamou

Jerryky
Jaroslav Kovář

Jerryky je autorem 327 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.