Pilgrim's Bounty 2018

  Pilgrim's bounty    event   

Počínaje dneškem začíná Pilgrim's Bounty. Je to skvělý způsob, jak získat spoustu achievementů a vylevelovat si Cooking během pár chvil na obstojný level. Pro celý seznam věcí, které můžete získat, vás odkáži na příručku na WoWheadu, kde je vše krásně detailně popsané. Celý festival trvá do 26. listopadu. Oproti minulému roku nedošlo k žádným úpravám a tak je event beze změny.

 

Pilgrim's Bounty je opravdu velká událost a asi největším lákadlem je hostina, která se dá nalézt v každém hlavním městě nebo v každém menším městečku, kde se nachází Innkeeper. Za splněný daily quest obdržíte bedničku item #116404, ze které máte šanci získat zajímavé odměny. Mezi nejzajímavější patří:

 

Další zajímavou odměnou je buff spell #61849, který zvýší příjem reputace o 10 % na jednu hodinu. Buff získáte, pokud se posadíte ke stolu s hostinou a sníte:

 

Za splněný achievement achievement #3478 obdržíte item #44810, ze které získáte battle peta s názvem npc #32818. Asi nejzábavnější část tohoto achievementu je achievement #3579. Každý z nás by si určitě rád vyzkoušel bitvu s jídlem!


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet