Javorovej

Javorovej Avatar

ID #146

Informace
JménoLukáš
PříjmeníJavůrek
Registrace28.12.2016
Naposledy online26.09.2019 23:54
Typ účtuUživatel
Stav účtuAktivní
Battle TAGNespecifikované

O mně

Stručné info:
Věk: 30 let
Bydliště: Beroun

Nicky ve wow: Javorovej, Azcarrio, Gambrinus, Pozor
První postava: Human Mage
Oblíbená class: Death Knight
Oblíbená rasa: Undead
Neoblíbená class: warrior
Neoblíbená rasa: PANDA !
Oblíbená lokace: Duskwood, Grizzly Hills
Neoblíbená lokace: Ungoro, Shadowmoon valley
Oblíbený raid: ICC

Historie WoWka:
Mé wow zkušenosti sahají až do pravěku a i přes to, že jsem si tehdy mohl hrát na vanille, tak označení "hraju wowko od vanilly" nepoužívám (aby Honzaj nenárokoval práva na jeho brand slogan :D).
Bylo to dáno tím, že v tu dobu jsem byl studentem prvního ročníku SŠ. Což znamenalo, že financí se tolik nedostávalo a když už jsem si nějaké extra peníze dokázal vydělat, všechno šlo do airsoftu (který provozuji i v současnosti). Díky tomu jsem svůj první account nechal ladem a později ho přenechal někomu jinému.

Postupem času se do třídy začalo více méně vkrádat info okolo Wowka z webu wow.herniweb.cz - fan stránka, která předcházela wowfanu. A tak se spolužáci začali domlouvat, že by se mohlo společně hrát. Trhlinu v plánu dostal fakt, že se hra nejen musí kupovat, ale i nadále platit a tak někdo přišel s tím, že by se mohlo jít na freečko. Servery Offlinegamers (z nichž vznikl slavný twinstar - kdo si start twinu pamatuje, tak je starý) kupodivu docela krásně jely a díky tomu se zde začala reálně psát moje opravdová historie wow. Díky partě, která mne obklopovala, mne hra strašně chytla a s prvníma pěnezma navíc jsme se rozhodli, že konečně přejdeme na ofíky. To se už na ofic servery dostával WotLK a i v tomto datadisku byla má největší aktivita. Leadoval jsem tehdy ali guildu na DT (Unviersalis), angažoval se do práce wow.herniweb.cz coby redaktor a účastnil se různých srazů.
Díky redaktořině, která mne také bavila, jsem poznal spoustu tehdejší cz/sk komunity, mohl testovat např. betu Cataclysmu a přinášet info atp.

Bohužel, s příchodem Cata přišel i můj čas konce. Do Firelandů jsem ještě zvládal aktivně hrát, ale poté mne již wowko nenaplňovalo - z části i díky atmosféře v guildě. A já tak využil příchodu jiných MMO a šel o dům dál. Nějakou dobu jsem hrával SW:tOR, GW2, tESO, Albion Online (což byla hra, která mne od wowka po dlouhé době bavila....dokud ji v releasu neudělali víc pro casual hráče), aby jsem se opět dostal k WoWku. Přiznám se, že jako starý wowkař jsem stále sledoval informace okolo wowka a občas si retail verzi zkusil (takto jsem zkusil MoP, Legion). S příchodem BfA jsem se na wow vrátil s tím, že celé to téma konfliktu Ali vs Horda by mne asi mohlo bavit. Inu, všichni víme jak to s BfA je/bylo a hraní mi vydrželo jen první měsíc a kousek.

Díky bohu za classic...