Battle for Azeroth - Game design a vlastnosti nových prvků

  Battle for Azeroth    Game design   

Připravili jsme si pro vás souhrný článek, který se týká game designu nového datadisku Battle for Azeroth a vlastností prvků, které jsou s tímto tématem spojeny.

 

Kul Tiras a Jaina

Posledních pár měsíců se ve velkém řešilo, kam zmizela Jaina. Také proběhla spousta teorií o Kul Tirasu, které se nakonec vyplnily a proto každého z vás určitě zajímá, co očekávat od obyvatel tohoto ostrůvku. 

 

Vypadá to, že Jaina bude hrát v hlavní roli, která se bude týkat Kul Tirasu. Zejména se pak celý příběh zaměří na dilemata, se kterými se celý tento národ potýká po smrti Daelina Proudmoore, který zde vládl. Podle slov samotného člena týmu by se mělo jednat o velmi fascinující příběh.

 

Mezi lidmi panovala otázka, zda byl důvod Jainina zmizení v Legionu právě Kul Tiras. Podle vyjádření týmu nikdo z nich na začátku Legionu neplánoval, že se bude v příštím datadisku točit většina pozornosti kolem ní a Kul Tirasu, tudíž něco bylo plánováno a zbytek byl součástí většího celku.

 

Hearth of Azeroth

Další důležité téma je Hearth of Azeroth, což je medailon, který bude sílit pomocí sbírání Azeritu. Azerit budete získávat za dokončování dungeonů, raidů a podobných mechanik. Pomocí získané síly  budete moci posílit tři části gearu, přesněji helmu, ramena a chestu. Každá z častí odemyká různou sílu podle toho, jak je váš medailon silný. Veškerá síla je ukrytá v medailonu, tudíž se nemusíte bát, že byste o odemknuté síly přišli, medailon je automaticky převede na nové věci. Tím jak váš amulet bude získávat na síle, tím víc se to projeví na vašem vybavení, které obdrží vizuální efekty.

 

Exodar a Silvermoon - Jaký na ně bude mít vliv válka?

Myslím, že každého hráče Aliance i Hordy zajímá, zda bude Exodar a Silvermoon ovlivněn válkou. Odpověď je celkem neurčitá, neboť to zatím neplánují, ale ani nemohou slíbit, že se to nestane.

 

Mission Table

Jelikož byl tým spokojený s tím, jak momentálně followeři fungují, rozhodli se na nich zapracovat a ještě je o něco vylepšit.

 

Co se stane s Artifacty?

Podle všeho se máme na co těšit, ačkoliv už se v další expanzi Artifacty v našich rukou neobjeví, alespoň se dočkáme podle slov samotného člena týmu "epického zakončení", s kterým bude každý spokojený.

 

Warfronts - Instance nebo zóna na World mapě?

Warfronty jsou 20 man instance, do kterých se dostanete pomocí přihlášení do queue.

 

Profese a jak se budou vyvíjet?

Jelikož se členům týmu líbí, jak fungují questy společně s profesemi, pravděpodobně do dočkáme více questů zaměřených právě na ně.


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

godlike 07.11.2017 15:52

Artefakty jsem si zamiloval a je to blby protože ze světa zmízí zbraně z legend a mýtů.

Jikonekt 07.11.2017 15:05

Ja to vnimam opacne aneb zbran byl vzdcky ten nejlepsi loot kvuli kerymu sem nekam chodil nebo neco frmil... fatmit wristy nebo boty mne fakt nebavi :_)

07.11.2017 04:25

artefakty byla ta nejlepsi vec na legii zadny pulrocni cekani na drop lepsi zbrane jak v predchozich expanzich

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet