Chris Metzen má svou sochu v sídle Blizzardu

  Chris Metzen    Statue    Socha   

 

Chris Metzen, hlas významných postav jako Varian a Thrall, jedna z duší a de facto otec lore tak, jak ho známe. Těmito a dalšími tituly bychom mohli tohoto Blizzard veterána popsat. Ačkoliv zhruba před půl rokem odešel do důchodu, jeho odkaz je zachován především ve hře. To se ale do nedávno změnilo a Chrisi Metzenovi byla vystavena pocta dokonce v samotném sídle Blizzardu.

 

Před pár dny zveřejnil Peter Sung, programový manažer Blizzardu, na Twitteru něco, co jistě vyrazilo dech mnoha lidem. Jedná se o fotku sošky Chrise Metzena oblečeného do mikiny Aliance, jak drží za ruku Winstona z Overwatche, zatímco ukazuje prstem do dálky v hrdinském stylu "pojďme na to". Oba jsou obklopeni všemi současnými herními značkami Blizzardu, od Warcraftu až po Overwatch. 

 

Soška je také velmi podobná jiné soše velmi známé osoby nacházející se v samotném ráji pro děti. Walt Disney má totiž sochu se stejným motivem v Disneylandu. Posuďte sami. Náhoda? Nemyslím si!

 


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Sir Finley Mrrgglton 18.03.2017 00:45

Mohol by mi tu niekto zbehlý vysvetliť, prečo ho niektorí z fanúšikov nemajú radi?

ImDawe 16.03.2017 20:28

Říkám si, že už bylo na čase. Ten chlápek se na wow světě neskutečně vyřádil a rozhodně si takovou poctu zaslouží.

Lockdaar 15.03.2017 19:57

Nemohla snad být ani lepší pocta někomu jako Metzen, než mu zhotovit sochu. Ten týpek je prostě legenda herního průmyslu

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet