Ethereal

EtherealCestují chaotickým vesmírem mezi světy. Ethereal jsou vesmírní cestovatelé, kteří sídlí v Twisting Nether. Jsou známí jako sběratelé a obchodníci s tajemnými předměty a artefakty. Nyní se pustili do Outlandu. Mnoho z nich se snaží objevit jeho poklady a ukrást je na Twisting Nether. Jsou to lháři a darebáci, kteří se nezastaví před ničím při sledování svých tajemných cílů. Ethereals se nestarají o věci kolem Burning Crusade. Jsou schopni hrát za obě strany, pokud by to posloužilo jejich vlastním cílům.

Ethereals můžeme nalézt v Nagrandu, jižně od jezera Sunspring, v Mana Tombs v Auchindounu, Blade Edge Mountains a v celém Netherstormu. Několik jich sídlí také v Shattrathu. Jsou řízeni obchodem, tudíž se jejich politika zaměřuje na obchodní ceny a politické „firmy“.
Frakce, se kterou hráči mohou budovat reputaci, se jmenuje The Consortium.
Ethereals v současné době vládnou Mana Tombs v Auchindounu, vedení Nexus-Prince Shaffarem. Jsou další "politickou společností“. Ethereum je radikální militantní organizace, která se snaží pomstít zničení éterické domoviny takzvanými Voidy. The Protectorate (Protektorát) se snaží Voidy zastavit a chránit neutrální rasy od útoků Ethereum.
Ethereals, kteří jsou podobní Goblinům. Především ve smyslu financí. Stejně jako Goblini i Ethereals podpoří každého, kdo by jim pomohl zvýšit jejich zisky a proti každému, kdo se odváží narušit jejich plány. Rovněž mají sklon ke goblinské technologii, i když ta jejich se zdá být mnohem silnější, mimogalaktická.

Zatímco většina Ethereals je neutrální, Consortium je pozdějším spojencem Sha'tar.


FyziologieEtherealJsou to bytosti z čiré energie, což jim umožňuje cestovat po Twisting Nether snadněji. Pravděpodobně zmíněná energie je důvodem, proč mohli snadněji uniknout z ruin své domoviny. Mohou mít mnoho podob. Jsou schopni se „transformovat“ do malých velikostí či prostě mít svou pravou podobu: zářící klubko energie, kde je těžké rozeznat hlavu a oči. Pro lepší představu se podívejte na druhý obrázek.

Nejčastěji se však vyskytují jako energie obalená kouzleným obalem v torzu těla, které známe. Spekuluje se, že si tuto podobu vybrali pro snazší obchodování s ostatními rasami, či nošení zbroje a zbraní nebo také kvůli obojímu. Jejich prodejci dávají k dispozici zvláštní chléb, který není k sehnání u žádného obchodníka jiné rasy. Z toho vyplývá, že i tyto bytosti musí jíst a pít.


Hybridi, kříženciNásledující informace jsou pouze spekulativní, tudíž je neberte zcela vážně.

Nedávno Ethereum vymysleli způsob, jak využít energii Voidů pro svůj vlastní užitek. Křížením Voidů a Etherealů vznikají Ethereum Nexus-Stalkeři, kteří jsou určeni pro boj proti Dimensiusovi. A ačkoli Ameer states tvrdí toto: „Ethereum zde nejsou pro lov Demensiuse! Jsou zde, aby se stali Voidy.“ Tudíž mohou mít daleko temnější účel.


Vztahy s VoidyV současné době je rasa Ethereal s Voidy, démony z čisté shadow (temné) energie, ve válce. Vůdce Voidů, Dimensius the All-Devouring, pustošil domovinu Etherealů již dávno. Od té doby je stálou hrozbou pro tyto energické bytosti. Zda byla tato invaze plánována Plamennou Legií, či jsou Voidové přímou součástí Plamenné Legie nevíme.


Trivia, zajímavostiJména (například Bashir a Shaffar) jsou převzatá či jinak upravená arabská jména. Je to odkaz na pre-islámskou Arábii, která byla organizována do oáz, městských států, kde vládla obchodní knížata nebo silné obchodní rodiny.

Podobají se rase Protoss ze hry Starcraft. Především při běhu, kdy za sebou zanechávají několik kopií. Tuto "schopnost" má i High Templar

Naposledy upravil/a Snake Plisken 26.11.2010 v 08:17:20.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Oblifleld 17.09.2022 20:31

The tube is composed of 35 to 45 C- shaped rings of cartilage, held by the trachealis muscle and membranes. <a href=http://buydoxycyclineon.com/>doxycycline hyclate 100mg cap</a>

furbGrono 14.09.2022 10:24

<a href=https://tamoxifenolvadex.com/>endometrial cancer and tamoxifen</a>

Calesealo 08.09.2022 12:54

<a href=https://cheapcialiss.com/>cialis 5mg best price</a> There are varying restrictions, and different agencies may have other requirements or jurisdiction over a product

ZestUsace 04.09.2022 05:15

Is 20 year old viagra still good <a href=https://buypriligyo.com/>cialis with priligy</a> During the course of the Educational Research block, participants will become familiar with evaluation tools and techniques, qualitative and quantitative research methodologies, and pragmatic aspects of educational scholarship such as proposal development and publishing research

Megos 15.06.2010 12:19

Fakt podareny clanok /applaud

Bellatrix 14.06.2010 19:42

Perfektní článek. Tleskám ti

Šéfredaktor WoWfan.cz

Wada 14.06.2010 18:14

Především při běhu, kdy za sebou zanechávají několik kopií. Tuto schopnost
To není schopnost, to jsou lagy a jinak hezkej článek jako vždy

Kalon 14.06.2010 16:54

Voidwalker je společník Warlocka (malý void)A Void je něco věěěětšího

mato6666663 14.06.2010 16:46

nemate to zajedno? -.-

bulljoker 14.06.2010 16:39

nejspíš ano

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet