Noblegarden 2021

  noblegarden    event    velikonoce   

Velikonoce a s nimi spojené radovánky jsou v ČR již za námi, ale ve hře je stále co dělat. Můžete plnit různé úkoly a kromě obligátních achievementů můžete získat i mounta.

Blizzard zdroj

 

Kdy: 5. dubna až 12. dubna
Kde: Azure Watch, Dolanaar, Goldshire, Kharanos, Brill, Razor Hill, Bloodhoof Village, Falconwing Square
Platidlo: Během tohoto svátku budete používat Noblegarden Chocolates. Platit jimi můžete za  oblečky, přibližovadla, mazlíčky a další odměny. Čokoládky dostáváte za plnění denních úkolů a rozbíjení speciálních vajíček.

 

Aktivity a denní úkoly

Lovem vajíček získáte drobný obnos, nějaké zkušenosti a výměnou za Brightly Colored Shell Fragments dostanete Blossoming Branch.

Speciální vajíčka Brightly Colored Eggs hledejte v okolí Azure Watch, Dolanaaru, Goldshire, Kharanosu, Brillu, Razor Hill, Bloodhoof Village, Falconwing Square nebo Shattrath City. Abyste je nalezli rychleji, kupte si Egg Basket od prodejců velikonočního zboží.

 

Brightly Colored Eggs obsahují lahodné čokolády, které buď můžete sníst, nebo jimi platit u obchodníků. Koupit si za ně můžete hračky, převleky a mounty. Vajíčka mimo jiné obsahují i některé speciální předměty. Například:

  • Hračka: Noble Gardener’s Hearthstone

  • Vzhledy předmětů: Blue Spring Circlet, Brown Spring Circlet, Yellow Spring Circlet

  • Mounti: Swift Springstrider

  • Peti: Mystical Spring Bouquet, Spring Rabbit’s Foot, Noblegarden Bunny

  • Kostýmy a zábavné předměty: Festival Garments, Blossoming Branch, Egg Basket, Spring Flowers, Noblegarden Egg

  • Ostatní: Mágové si za 100 čokoládiček mohou koupit Tome of Polymorph: Rabbit.

 

 

Jaký je váš oblíbený herní svátek?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

agrineela 18.11.2022 10:03

<a href=https://lasix.autos/>lasix for afib</a> 5 months with an overall response rate ORR of 24

Valstwili 14.11.2022 08:36

<a href=http://clomid.mom/>clomid tablet</a> We have also found a decrease in the rate of lactate clearance in tumors treated with tamoxifen

AgrignGen 12.11.2022 17:55

So grab your binoculars and catch it while you can <a href=http://priligy.me/>can i buy priligy in usa</a> The flexibility of the ET partner gives premenopausal women more treatment choices, allowing a customized plan that can take patient preference as well as tumor biology into consideration, thus offering a true personalized and precision oncology approach

Formbi 07.04.2021 05:25

Me uz nekolik let bavi kupovat ta vajicka za tisicovku a pak je schovavat po hospode v goldshire. Vetsinou ze zacatku lide moc neveri, ze tam vubec neco je, ale jak se to rozjede, tak je v hospode ziveji nez na ArgentDawn a vy vite co tim myslim. Minu i deset tisic za den touhle cestou, ale stoji to za to.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet