Přenosný herní stroj, ale není to notebook. Seznamte se s…

Článek je placenou reklamou.

Hrajete raději na desktopu, protože je zkrátka výkonnější než herní notebooky, ale zároveň byste občas zašli na LANku nebo si třeba vzali počítač do obýváku k velké televizi? To vše můžete mít, aniž byste kupovali více zařízení. Řešení se jmenuje Lenovo Y710 Cube.

Nový počítač Y710 Cube, který na trh uvádí Lenovo, je skvělým příkladem, že tradiční desktop můžete chytře inovovat a zlepšit jeho využití. Hráči, co velmi často cestují, to mají jasné. Musí si koupit herní notebook, nebo si dávat dlouhé herní pauzy. Pokud ale chcete jenom občas zajít na LAN party či přenést počítač do jiné místnosti, tak jednoduše není moudré kupovat notebook. Právě pro vás má Lenovo nový stroj.

Hlavním lákadlem Y710 Cube jsou zkrátka jeho kompaktní rozměry. Navíc disponuje úchopem na vrchní části, takže si přímo říká o občasný výlet mimo vaše herní doupě. Stačí odpojit pár kabelů, vzít počítač jako nákupní tašku a vydat se třeba do obývacího pokoje k metrové televizi nebo ke kamarádovi. Získáte tak přenosný herní stroj, aniž byste museli obětovat početné výhody desktopu.

Na poměry desktopů nízká váha (startující nad 7 kilogramy podle konfigurace) a držák ještě nedělají kompletní přenosný stroj. Na horní přední straně najdete dvojici rychlých USB 3.0 a konektory pro headset. K Wi-Fi se připojíte skrze ověřenou gigabitovou síťovku od Killer, takže odpadá další kabel, se kterým si pře přenášení dělat starosti. Lenovo navíc do počítače zabudovalo přijímač pro Xbox One gamepad, hraní u televize díky tomu může být stejně pohodlné jako na konzoli. Samozřejmě s hezčí grafickou stránkou.

Díky stylovému designu může klidně počítač zůstat v obývacím pokoji delší dobu a oživit prostor v okolí televize. Ruku v ruce s designem jde chlazení. Výkonný procesor a grafická karta snadno vyprodukují spoustu tepla. Všechny strany s výjimkou přední proto slouží k chlazení. Design zajišťuje, že všechny otvory pro proudění vzduchu působí jako nedílná součást celého stroje.

Počítač Lenovo Y710 Cube by si možná zasloužil samostatnou kategorii vedle desktopů a notebooků. Jak sami můžete vidět, nabízí toho mnohem více než tradiční desktop. Zároveň mu samozřejmě není možné říkat notebook.

S počítačem s sebou budete nosit také hromadu výkonu. Záleží, jakou konfiguraci si vyberete. Ta nejvyšší nabídne Intel Core i7 z rodiny Skylake v kombinaci s grafickou kartou GeForce GTX 1080 a 32 GB operační paměti typu DDR4. Prostor pro ukládání dat (a her samozřejmě) zajistí kombinace rychlého SSD a tradičního disku s velkou kapacitou. Opět záleží na vámi zvolené konfiguraci. Vyber si tu svojí na shop.lenovo.com/cz/cs/desktops/ideacentre/y710-cube/

Tento článek je placenou reklamou

Diskuze

Zug 11.12.2016 21:27

Doufám že tě můžu najmout. Už nějakou dobu hledám lektora Nerglishštiny.

Sir Finley Mrrgglton 11.12.2016 16:53

Som naozaj skutočný murloc. Ale keď sa zhúlim, dokážem 60 sekúnd písať po slovenRwl Rwl Rwl Rwl Mgg Lgmlmm Rlrrglmg Gmmr Lgmlmm Lrmmm!

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet