Robin Williams žije dál jako džin ve Warlords of Draenor

http://media.wowfan.cz/uploaded/RobinWoD_logo
Je to již pár týdnů nazpět, kdy jsme vás informovali o nešťastné smrti Robina Williamse a s tím i přidali informaci, že se Blizzard chystá vzdát zesnulému herci čest tím, že mu vytvoří referenci právě ve hře. V době jeho úmrtí ještě nevěděli, jak se s tím poperou, ovšem nedávno se v databázi modelů objevil model se jménem Robin a bylo jen otázkou času, kdy referenci v betě někdo nalezne. První, kdo našel tajemnou lampu na ostrově jižně od Taladoru, byl hráč Haldhur. Jakmile předmět nazvaný the Ever-Burning Lamp aktivoval, objevil se právě Robin, zvolal: „INFINITE COSMIC POWER!“ a hned nato se zmenšil do velikosti lampy a dodal: „Itty bitty living space.“ Reference pochází z animovaného filmu od Disneyho, z Aladina. Pro ty, kteří film neviděli, přidávám video.
Blízko stromu, pod kterým leží právě zmíněná kouzelná lampa, leží i velké rozpůlené vejce, jenž má být referencí na Williamsův sitcom Mork & Mindy. Je možné, že do vydání Warlords of Draenor přibudou ještě další reference spojené s tímto zesnulým géniem. Společně s tím zde přidávám i screenshoty, včetně toho, kde máte Robina hledat, pokud jste vlastníky bety.
Robin
RobinRobinRobin
We miss you.

Naposledy upravil/a Astra 05.09.2014 v 19:16:00.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Esperanta 05.09.2014 16:09

Oisin
Budu cíťa ... Krásné :-)
Jep, já už za ním dneska byla a rovnou udělala screeny. Budu tam chodit po vydání když ne každý den tak alespoň jednou týdně! /salute

Oisin 05.09.2014 16:02

Budu cíťa ... Krásné :-)

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet