WarCraft movie má už své datum natáčení

http://media.wowfan.cz/news/warcraft_movie/warcraft_movie_logo
O WarCraft Movie se toho napsalo již hodně a mnoho věcí, které jsme měli za jisté, dnes již není pravda. Začalo se o něm mluvit asi před 6 lety na BlizzConu, kde jej charismatický Chris Metzen představoval. Tehdy o tomto projektu sdělil mnoho informací, avšak pak nastalo ticho po pěšině. Blizzard je známý svým přístupem ke kvalitě a tak trvalo dlouho, než se projektu někdo ujal - než si Blizzard dokázal někoho vybrat. Bylo napsáno mnoho scénářů, avšak natáčení se pořád a pořád odkládalo, i když první plány byly vydat film v roce 2009 a uniklý plán Blizzardu hovořil o konci roku 2012. Nakonec se ustálilo, že film vytvoří Legendary Pictures v produkci s Warner Bros a režisér bude známý Sam Raimi, který režíroval například trilogii Spider-man a produkoval seriál Xena, kde si pro zajímavost zahrál i jeho bratr Ted Raimi roli Joxera. Vše je teď ale minulostí. WarCraft film bude točit režisér Duncan Jones, který režíroval snímky jako Moon či Zdrojový kód a ukázal, že umí točit levně. Film bude i nadále dělat Legendary pictures. Jediná změna je v tom, že Legendary se rozešli s Warner Bros a šli tzv. pod křídla Universal Pictures. Hned na to oznámil producent Charles Roven, že chtějí začít s natáčením brzy v roce 2014. Před pár dny se na internetu objevilo upřesňující datum. Dle Twitteru Production Weekly se má začít s natáčením 13. ledna 2014 v Canadian Movie Pictures Park, které se nachází v Kanadském městě Vancouver. Dá se tedy předpokládat, že film by mohl být hotov v třetím nebo čtvrtém kvartálu roku 2015. O hercích a scénáři se toho moc neví. Na scénáři z počátku spolupracoval Chris Metzen, který patrně dohlíží ze strany Blizzardu i na kvalitu filmu. Pro nás může být dobrou zprávou, že když známe datum první klapky, začnou na povrch prosakovat právě jména herců, scénáristů a s ním i spojený nástin příběhu, o kterém se vedou velké debaty. Každý fanoušek WarCraftu má své oblíbené období, které by bylo podle něj nejvhodnější zfilmovat. Jeden má rád Arthase, druhý zase Válku prastarých a třetí má rád příběh okolo První války. Těšíte se na WarCraft film? Myslíte si, že Duncan Jones zrežíruje film lépe než Sam Raimi? O čem by podle Vás měl být příběh, aby oslovil co nejširší publikum, ale zároveň skalní fanoušky série? Kdy myslíte, že na film půjdeme do kina? O filmu můžete diskutovat dole v komentářích nebo se připojit do zaběhlé diskuze na našem fóru.

Naposledy upravil/a Wrent 03.09.2013 v 13:41:12.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Snake Plisken 04.09.2013 12:46

barrny
Tento film jestli nekdy bude dotocen, zcela jiste bude zapadat do konceptu zvanem, filmy dle her= totalni odpad. Zatim prubeh presne odpovida teto smutne realite.
To bych až tak netvrdil. Jones zatím ukázal, že točit umí celkem obstojně. Naštěstí to netočí Uwe Boll, který by to určitě podělal.

barrny 04.09.2013 08:57

Tento film jestli nekdy bude dotocen, zcela jiste bude zapadat do konceptu zvanem, filmy dle her= totalni odpad. Zatim prubeh presne odpovida teto smutne realite.

Kubajz007 04.09.2013 08:43

Doufám že na scénáři dělal Blizz a tohoto rádoby režiséra co sprznil né jeden film bude dělat jen funkci realizační neboť by byl nerad kdyby to dopadlo jako film Moon z roku 2009 na který se dalo dívat tak max 1x a pak zahodit

Esperanta 03.09.2013 22:10

Samo sebou, že to předabují, pokud to půjde do kin... o tom žádná. Jde spíš o to, jakou to bude mít kvalitu. A hlavně... já chodím spíš na filmy v originále s titulky. Málokdy se dabing povede

mix 03.09.2013 22:03

myslim že zaleži ako to dopadne

KUlco 03.09.2013 20:36

Čo myslíte ? Predabuju to aj do češtiny ?

Dandislol 03.09.2013 15:51

Urcite budem nato cakat ! :P

Muradin 03.09.2013 15:16

Kdyby příběh měl být okolo Arthase byl bych docela zklamán. Já si myslím , že Blizz udělá něco ůplně nového možná i se Sargerasem.

Benosh 03.09.2013 11:34

debIT
Star wars taky zacinali od 4teho dilu
Protože tehdy nebyla technologie na takové úrovni, aby mohli natočit první tři díly, tak začali od technologicky méně náročných dílů. Těžko by v 70. letech točili to, co jsme viděli po roce 2000, kdy už to bylo možné. Jinými slovy, dneska je možné natočit prakticky cokoliv, takže podobné omezení nehrozí.

Zakys 03.09.2013 10:11

No podle mě bych začínal uplně od začátku. Příběh wow je masivní tak proc to urychlovat. Pokud se jim to povede a bude to super tak to bude 100% víc než nějaká trilogie Když už na to čekáme takovou dlouhou dobu tak at to stojí aspon za to

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet