Druhy Trolů

Trollové

, lesní Lesní trollové jsou jednou z nejstarších původních ras Lordaeronu. Zrod jejich civilizace se datuje ješte několik tisíc let před vysoké elfy. Povětšinou to jsou ohavná stvoření provozující voodoo, rituální obětovávání a v některých případech i kanibalismus, i když to nebylo nikdy potvrzeno. Přestože lesní trollové nejsou nikdy přátelští, chovají nenávist zejména k vysokým elfům, které považují za plenitele své starobylé domoviny. Jejich zášť se však omezuje jen na elfy. Opovrhují sice všemi rasami, ale mohou s ostatními spolupracovat, pokud by z této spolupráce mohlo vzejít zničení jejich nejvíce nenáviděného nepřítele. Lesní trollové během Druhé války krátce spolupracovali s orkskou Hordou, ovšem brzy po její porážce své orkské spojence opustili.

Trollové

, ledoví Ledoví trollové se podobně jako jejich zlí lesní bratranci vyžívají v krveprolévání a podlostech. V dávných časech byli vyhnáni do pustin Northrendu, kde si mezi ledovými kvádry a pláněmi bez života vybudovali skrovnou společnost. Ledoví trollové, povahou kanibalové, jsou známí svojí chutí k požírání syrových, právě zabitých nepřátel. Jejich společenská struktura je velmi podobná té, jakou nalézáme u jejich les obývajících bratranců.

Trollové

, džungloví Jsou to temná pověrčivá stvoření, která si vychutnávají lov, ať už na zvířata nebo na lidi. Trollové vládli zemím na jih od Redridge Mountains, ale později bylo jejich království rozbořeno. Začali používat tajmené rituály voodoo a usadili se v džunglích Stranglethorn Vale.Zlomyslní Jungle Trolové, kteří obývají mnohé ostrovy South Seas (Jižních moří) jsou známi svoji krutostí a temnou mystikou. Jsou lstiví, barbarští a pověrčiví a v jejich srdcích vře nenávist proti všem ostatním rasám.
Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

exitexy 10.09.2022 16:33

I am convinced the last IVF worked because of Leslie. <a href=https://clomida.com/>buy clomid online from india</a>

Plaulself 01.09.2022 12:08

<a href=http://cialisfstdelvri.com/>cheapest cialis online</a> Щ€ЩЏЩ„ШЇ Ш±Ш§ШЁЩЂЩ†ЩЂШЇШ±Ш§Щ†ЩЂШ§ШЄ Ш·Ш§ШєЩЂЩ€Ш± ЩЃЩЉ Щ…ШЇЩЉЩ†Ш© ЩѓЩ„ЩѓШЄШ§ ЩЃЩЉ Ш§Щ„ЩЂШ№ЩЂШ§Щ… 1861 Щ„ШЈШЁ ШіЩ„ЩЉЩ„ Ш№Ш±Ш§Щ‚Ш© Щ€Щ†ШЁЩ„ ЩЉЩЏШ№ЩЂШЇ Щ…Щ† ШЈШ№Щ„Ш§Щ… Ш§Щ„ШЄШµЩ€ЩЃ

Reasess 20.08.2022 19:36

<a href=https://iverstromectol.com/>stromectol online buy</a> Acquistare Sildenafil 50 Mg

pioklom 08.09.2010 19:12

tak pomalu zišťuju že ve wowwiki je uplně všechno

REALDRUID 08.09.2010 12:09

Dark trollove http://www.wowwiki.com/Dark_troll

Mam 06.09.2010 20:59

Používaš Wowwiki? ta by ti mohla dost pomoct http://www.wowwiki.com/Portal:Main

pioklom 06.09.2010 19:55

REALDRUID
Ještě tu jsou mýtičtí temní trollové,ze kterých by asi měli pocházet noční elfové
Ty neznám, tak jestli mužeš, tak mi napiš aď to doplním

REALDRUID 06.09.2010 17:06

Ještě tu jsou mýtičtí temní trollové,ze kterých by asi měli pocházet noční elfové

Sajn
Ještě Gurubashi, Amani, Darkspear atd.
To jsou druhy,né kmeny

Sajn 06.09.2010 16:54

Ještě Gurubashi, Amani, Darkspear atd.

pioklom 06.09.2010 16:49

Promiňte, že jsem vynechal písečné trolly, ale o nich moc nevím, ale pokud vy ano, můžete my napsat na můj e-mail pioklom@seznam.cz

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet