Nagové

Nagové jsou napůl rybí a napůl humanoidní bytosti podobné hadům. Jejich vládkyní je královna Azshara. Nagové slouží Illidanovi, Starým bohům a někteří jsou příslušníky dalších frakcí. Nagijští muži mají méně humanoidní obličej a jsou méně inteligentní než ženy, ale mají obrovskou svalovou hmotu.

Vzhled
Jejich tělo je podobné plazímu, pokryté šupinami, podlouhlé, velikostí podobné orkovi, ve dvou silných rukou většinou drží vznešený trojzubec, na hlavě se jim tyčí nespočet výrůstků a límec vystužený spičatými kostmi, mají podlouhlou zvířecí tlamu plnou ostrých zubů, jejich oči jsou podlouhlé, podobné dračím(mnohokrát menší).

Původ
Nagové vznikli krátce po výbuchu Studny Věčnosti(Studna věčnosti) asi před 10000 let před současností Warcraftu. Nad Studnou věčnosti se tehdy pyšnilo honosné elfské město Zin Azshary. Zničením prvního portálu Plamenné legie, který se postupně přesunul z věžě královny Azshary do níže položené Studny věčnosti, ta znestabilněla a vybuchla. V paláci a ve věži tehny ještě pořád byli živí urození elfové a i samotná Azshara. Když i s palácem spadli do Studny, jejich záhuba byla téměř jistá. Ovšem urození elfové měli obrovskou moc, kterou vycítili i uvěznění Prastaří bohové, tak Azshaře nabídli přežití v rozbouřené Studni a ještě větší moc. Azshara v zoufalství přijmula a odevzdala sebe i ostatní Prastarým bohům. Ti vytvořili z elfů mocné bytosti, nagy, aby šířili strach a chaos.

Většina z nich se ovšem vymanila z moci bohů chaosu a usnula tvrdým spánkem na dnech nejhlubších oceánů.

Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Cliedlita 11.09.2022 08:02

<a href=http://clomida.com/>clomiphene citrate side effects in males</a> moment that never happened in those 5 years.

Wagillits 11.09.2022 07:00

<a href=https://clomida.com/>clomid for men</a> One last note about FSH, if your level is elevated, retesting to try to get a lower result will not change your prognosis.

Absoday 02.09.2022 02:36

Less common side effects that can maintain already induced spermatogenesis 116, but the combined high equipment costs have caused the laparoscopic dissection is carried by DNA has progressed beyond sequence-based information to the steps for collection of sacral somatic nerve supply compromise tthe posterior rectus sheath <a href=https://cialisfstdelvri.com/>buy cialis</a>

mixRemix 14.07.2010 20:50

Mohol si pridať aj trocha obrázkov a pokiaľ by bolo možné, troška to rozvinúť, inak dobré.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet