Výměna lootu ve WoW Classic - Update

  classic    raidy    loot   

Blizzard vydal dodatečné oznámení k dříve probírané výměně lootu ve WoW Classic. Ujasnilo se, že zákaznická podpora Blizzardu nebude provádět žádný transfer itemů a rozdělení i výměny lootu (včetně případného řešení sporů) tak budou čistě jen na hráčích. Poselstvím Blizzardu je, aby si hráči na Classicu hlídali svou reputaci, kterou by si mohli nevhodným chováním (jako třeba ninja lootováním) narušit do té míry, že by pak měli problém dostat se do party nebo guildy.

Loot trading se bude týkat jen raidů, nikoli dungeonů.

Blizzard zdroj

 

Všimli jsme si jistého zmatení ohledně specifické části příspěvku o loot tradingu. Chceme tedy vyjasnit, že zákaznická podpora NEBUDE provádět transfer itemů ve WoW Classic. A systém, který jsme vám nastínili, tak bude zcela v rukou hráčů. Kdybychom měli vyvíjet systém dohlížení na výměnu lootu, jsme přesvědčeni o tom, že by to umožnilo přesně ten druh zneužívání, který se snažíme díky navrženému systému dvouhodinového tradeovacího intervalu minimalizovat.

 

Ninja looting má v komunitě své důsledky. A ti, kteří se ho dopustí, budou mít problém, když pak budou chtít najít někoho, kdo je vezme do party. Jinými slovy: bude záležet na vaší reputaci. Pamatujte na to a hrajte slušně a férově!

 

Měli jste v minulosti problém s ninja lootingem? Jak myslíte, že si s rozdělováním lootu poradí nová/staronová komunita WoW Classicu?


Chcete si povídat o World of Warcraft? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

j16k10 21.04.2019 12:42

No v mim pripade nema cenu nic stoho chodyt.Vse my vemou .....

Lockdaar 14.04.2019 20:52

Je řekl bych trochu škoda, že se k tomu postavili takhle tímto způsobem, že nebudou nijak řešit ani to, když někdo sprostě něco vyninjuje, tehdy takovýhle případy řešili napomenutím a odebráním předmětů tomu kdo je vyninjoval a vrátily je tomu, kdo je měl správně dostat. Zas ale chápu ty důvody proč to takhle teďka udělali - zejména je to asi i kvůli tomu, abyste měli důvod si pro ten předmět zajít do dungu znovu a strávily jste ve hře tím pádem víc času a nejspíš asi neplánují nějaký velký tým pracovníků pro support Classicu, který by takovýhle věci mohl řešit jako tehdy, což je tak nějak pochopitelný, když mají vedle toho ještě retail.
Bude celkem zajímavý zase vidět v trade chatu, jak budou lidi spamovat jména ninja looterů já si vždy většinou tehdy ty jména házel rovnou do Ignore listu, jelikož jsem hrával na takovým populačně menším serveru a tam, když někdo napsal do trade chatu že tenhle a tamten hráč je ninja looter, tak většinou nebyl důvod tomu nevěřit, zvlášť když to pak psali třeba 4 lidi najednou. A zvláště teď, když se k tomu Blizzard rozhodl postavit takhle, tak si myslím, že teď ninja lootery dokážete na serveru potopit mnohem víc tvrději než tehdy pokud něco sprostě v grupě vyninjujou a pro ostatní lidi bude v jejich vlastním zájmu si takovýhle jedince třeba hned do toho Ignore listu rovnou hodit, jakmile se to dozvědí a žádný dungeony/raidy s nima nechodit. Možná ale, že to je takhle vlastně teda nakonec udělaný i dobře...

kritik 15.04.2019 21:00

V podstate souhlasim, jeste bych dodal ze docela lituji ty kteri budou hrat classic kvuli lootu, tezce splaci nad vydelkem. v BFA se muzete gearnout v mythic+ do skoro bis gearu v ramci hodin max dnu. V classicu to samy trva mesice, nekteri po tom stejne pujdou ale vetsina hracu, kteri nakonec u classicu zustanou tal gear asi nebude mit uplne na prvnim miste jako duvod proc to hrajou ...

Lockdaar 15.04.2019 22:36

@kritik to asi záleží celkem i na náhodě a štěstí - když jsem v BfA začal chodit mythic+, tak mi trvalo snad přes měsíc a půl, než se mi povedlo lootnout nějakou slušnější staffu a trinket na mága...

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet